تبلیغات
دانلود مستقیم - دانلود Dead Earth Sci-fi – بازی زمین مرده اندروید

دانلود مستقیم

♦ آخرین نوشته های من ♦

دانلود Dead Earth Sci-fi – بازی زمین مرده اندروید

نویسنده: نوید قوی پنجه | جمعه 2 آبان 1393 ساعت 10:11 ق.ظ

Dead Earth Sci-fi یک بازی جذاب در سبک شوتر اول شخص و اکشن مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که توسط کمپانی ThunderBull بر روی گوگل پلی عرضه گردیده است. روبات ها بر کل دینا در این بازی تسلط یافته اند و نسل انسان ها در حال از بین رفتن است. به عنوان آخرین امید جهانیان وارد نبرد بزرگی شوید و با شلیک هزاران گلوله، تمامی این موجودات را از بین ببرید.

دانلود Dead Earth Sci-fi - بازی زمین مرده اندروید

شهر های زیادی در بازی Dead Earth Sci-fi در حال نابودی و تغییر هستند، پس باید در کم ترین مدت زمان ممکن دست به کار شوید و پیشروی در هر منطقه را آغاز نمایید. با توجه به این که نبرد ها در سال های آینده اتفاق می افتد، برای مبارزه می توانید از اسلحه های فوق پیشرفته ای بهره ببرید که بروزترین تکنولوژی روز در آن ها به کار رفته است. هر شهری را که در بازی زمین مرده پاک سازی می کنید، باید Boss Fight آن جا را هم از میان بردارید تا به بخش بعد بروید.

علاوه بر اسلحه، برای دفاع و خنثی کردن ضربات دشمنان باید آیتم هایی نظیر زره را از قسمت فروشگاه به لیستتان اضافه نمایید. داستان بسیار جالبی برای Dead Earth Sci-fi در نظر گرفته شده است، بدین صورت که شخصی به نام Wolfgang Deus Zart ارتشی از روبات های زیردست را برای پایداری زندگی انسان ها تشکیل داده بود ولی کنترل آنان از دستش خارج شده و تبدیل به سخت ترین دشمن انسان ها می شوند. هیچ کاری از دست کسی بر نمی آیید، مگر این که قهرمانی همچون شما دست به عملیات سختی بزند تا ناجی کره زمین و انسان هایش باشد. در طول بازی Dead Earth Sci-fi جان هیچ کسی در امان نیست، چون نیرو های روباتیک به طرز عجیبی ماموریت هایشان را به اتمام می رسانند و قابل پیش بینی نیستند، پس تمامی تلاشتان را برای نابودسازیشان بکنید.

حجم فایل : 66.91 مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

♦ نویسندگان ♦

  محمد سپهر شکیبایی
  تعداد پست ها: 274
  نریمان رنجبر
  تعداد پست ها: 356
  آرش منصوری
  تعداد پست ها: 50
  نوید قوی پنجه
  تعداد پست ها: 144
  صدرا فیضی
  تعداد پست ها: 52
  محمد امین سعیدی
  تعداد پست ها: 7

♦ درباره وبلاگ ♦

نمایه من

درباره من

جدید ترین نرم افزار ها , بازی , داستان ها , مطالب آموزشی و ...

♦ موضوعات وبلاگ ♦

♦ آخرین عناوین ♦

موضوعات وبلاگ

آخرین عناوین

نوشته های من

آرشیو

پیوندها